אמיוקיפדיה - לילית אפלה

לילית אפלה - הסבר כללי

הלילית היא גזע ישן ועתיק. יש הטוענים כי הם היו במרוץ הראשון על ישבת ה - MU לפני גובליני האדם. שדון Norian העיד כי את יופיים של הליליות לא ניתן לנצח. למרות שהם עשויים להירתע מפני קרב פנים אל פנים, לא ניתן לומר כי הם חלשים. האלפים לימדו את אמנות הקשת העתיקה. אף אחד לא יכול לנצח את האלפים בתחרות חץ וקשת. גם הליליות עשו בריתות עם גזעים אחרים. הם קוראים בריתות אלה כדי לעזור להם להילחם.
הליליות הם נכס לכל צדדיהם הליליות יוכלו לזמן בכל רגע את גמדים האנרגיה "מרוט" שיוכלו לעזור ולהביס את האוייב, אך לליליות ישנה תכונה נוספת המאפשרת לברך ולרפא את חברי המפלגה. הזימון שלה יכול להכריע את קרב. שאר החיות של הלילית מאפשרות לה לנוגע למרחקים גדולים בעוד היא פותחרת באש בעזרת הקשת שלה בעוד החיות שהיא זימנה ממשיכות להלחם באוייב ולהביס אותו.


נזק מירבי
זריזות ÷ 4
נזק מינימלי
זריזות ÷ 8
אחוזי הצלחת התקפה
(רמה*5) + (זריזות*3) ÷ 2 + כוח ÷ 4
כוח הגנה
זריזות ÷ 10
אחוזי הצלחת הגנה
זריזות ÷ 4
כוח ריפוי
אנרגיה ÷ 5 + 5
כוח חיזוק
אנרגיה ÷ 7 + 3
כוח חיזוק הגנה
אנרגיה ÷ 8 + 2
הלילית האפלה יכולה להשתמש בקשתות, מגנים, מוטות מיוחדים, גרזנים וחרבות, יש לזכור כי שינם חפצים מסויימים שהלילית יכולה להשתמש בהם.
קישורים וסוגי מתקפות
ירייה משולשת
הלילית יכולה לירות שלושה חצים ביחד כדי להכפיל את כמות הנזק של היריב ולהביסו.
ברכת ריפוי
הלילית יכולה לברך את עצמה / חברי הברית שלה בברכת הריפוי המאפשרת להם לשרוד קרבות ולהביס את האוייב
ברכת ההגנה
הלילית יכולה לברך את עצמה / את חברי הברית שלה בברכת ההגנה ולהעלות את אחוז ההגנה שלהם מפני האוייבים, כוח ברכת ההגנה תלוי בכמות האנרגיה של הלילית האפלה
ברכת הכוח
הלילית יכול לברך את עצמה / חברי הברית שלה בברכת הכוח המגדילה את הנזק שהם או היא יורידו לאויבים ובכך להוסיף ולהועיל לחברי הברית, הברכה תלוי בכמות האנרגיה של הלילית האפלה..
חץ הכוח
חץ הכוח מאפשר ללילית לירות חץ מרוכז בכוח ולהביס את האוייב עם חץ הכוח שמוריד נזק אדיר שיכול להביס את האוייב במכה אחת.
חץ הקרח
חץ הקרח מאפשר ללילית להקפיא באופן זמני אך וזמן מספיק המאפשר לה ולחברי הברית שלה לברוח ולתקוף את האויב באופן מהיר ויעיל, בנוסף חץ הקרח מוריד נזק ללאורך זמן ההקפאה.
יכולת חמשת החצים
יכולת חמשת החפצים מאפשרת ללילית לירות 5 חצים במקביל ולהוריד נזק ענק שיכול להביס בוסים ואויבים בכמה מתקתפות בודדות.
זימון יצורים ומפלצות
הלילית יכולה להשתמש ביכולת זו כדי לזמן יצירות שיעזור לה בהמלך הקרבות ובמהלך הצייד.
טיפים ושיטות לוחמה

ישנם שלושה דרכים לבנות לילית:
1. לילית זריזות - שימוש בקשתות למיניהם והורדת נזק ענק ליריב - משמעותי לקרבות.
2. לילית אנרגיה - שימוש בדרך כלל במוטות ומגנים, במטרה להועיל לחברי הברית ולברך אותם ולחזק אותם באמצעות הסקילים.
3. לילית אנרגיה וזריזות - איזון בין הזריזות והאנרגיה מאפשרת ללילית להינות משני העולמות גם בתומכנת ומחזקת בקבוצה ובנוסף יעילות בלוחמה ונזק לאויבים.
ישנה שיטה עתיקה האומרת כי במידה ולילית חלשה ללא אנרגיה תברך את האוייבים הברכה שתחליש אותם ותגרום לזה שהקבוצה שלך תביס את האויבים כמובן שאסור לברך את חברי הקבוצה שלך בברכות המחלישות כדי שהם לא יובסו, במקרה זה תצטרכו יותר מלילית אחת כשאחת מהם מחלישה את היריבים והשניה מחזקת את הברית שלכם.