אמיוקיפדיה - לוחם אפל

לוחם אפל

במרבית השנים תפקידם העיקרי של הלוחמים האפלים היה להגן על תשבי יבשת ה - MU, אך לאחר שנים בהם המלחמות הלכו ופחתו הלוחמים האפלים הפכו לשכירי חרב כדי לקדם את הרווח שלכם ולקדם את חייהם הפרטיים ולרכוש מהנפחים פיתוח של כלי נשק חזקים יותר ומתקדמים יותר, רבים מהלוחמים האפלים שוטטו ברחבי ישבת ה - MU כדי לשפר את מיומנות הלחימה שלהם ולחדד אותה לרמת שלמות. בתקופה בה אזרחי ישבת ה - MU מחפשים את הצדק הלוחמים האפלים מבצעים קרבות נגד גזעים אחרים.
האבירים האפלים הם התגלמות של כוח ועוצמה, לאבירים יש מתקפות קטלניות תוך לקיחת יותר נזק מכל גזע והורדת נזק רב לאויב יכול הלוחם האפל לנצח כל גזע ביבשת ה - MU, עם מספר רב של נקודות נזק יכול הלוחם להסתדר כמעט לבדו בכל מפה ביבשת ה - MU ולהתמודד מול כל יצור או גזע אחר. הלוחם האפל יכול ללבוש מגוון גדול מאוד של שריונות מגנים וחרבות במגוון גדלים וצורות, בשונה ממספר גזעים אחרים הלוחם האפל אינו מתבסס על אנרגיה וכן אנרגיה היא בעדיפות נמוכה אצל הלוחם האפל.


נוסחאת החישוב עבור הלוחם האפל
נזק מירבי
כוח ÷ 4
נזק מינימלי
כוח ÷ 8
אחוזי הצלחת התקפה
(רמה*5) + (זריזות*3) ÷ 2 + כוח ÷ 4
כוח הגנה
זריזות ÷ 3
אחוזי הצלחת הגנה
זריזות ÷ 3
כוח חיזור
200% + אנרגיה ÷ 10
יש לזכור כי הלוחם האפל יכול לשאת עימו חרבות בסוגים שונים, גרזנים, מגנים, חניתות ושיריונות שונים.
טיפים וטריקים

למרות שהלוחם האפל משתמש בכוח בשביל להגדיל נזק, יש דרך אחרת לעשות אותו אפילו יותר חזק. הרבה שחקנים שוכחים שאנרגיה מגדילה נזק של כישורים. במקום לבזבז את כל הנקודות שלכם על כוח, נסו לבזבז כמה מהם על אנרגיה. זה יגדיל את הנזק כישורים שלכם ב1% לכל 10 נקודות באנרגיה, וגם ישפר את הכישור 'אומץ לב מוגדל' שלכם וגם יגדיל את הנקודות מאנה וכוח סבל שלכם. אנרגיה היא מאוד חשובה ללוחם האפל ולא צריכה להישאר נמוכה מכיוון שהלוחם האפל הוא דמות של קטטות זה ברור שדמות שתוקפת למרחק תתקוף אותו קודם. בדרך כלל הלילית מקפיאה את הלוחם האפל עם כישור חץ הקרח שלה והורגת אותו לפני שהוא יכול להגיע אליה. דרך טובה להגן על עצמך בזמן שאתה קפוא היא שתהיה מצוייד במגן עם הסקיל ההגנתי שמוריד את הנזק שאתה מקבל בהרבה.

כישורים וסוגי מתקפות
יכולת נשק
הרבה מהנשקים שאפשר ללבוש במשחק נותנים לכם כישורי נשק שעושים 200%+אנרגיה ÷ 10 נזק לאויב.
מתקפת השיסוע
נרכש מ'כדור שיסוע מסובב' ברמה 80. הכישור הזה מאוד שימושי בגלל שיש לו נזק באזור של התקפה ופוגע בכל האויבים ברדיוס של 2 טווח מסביב אל הלוחם האפל. שימושי נגד מלא אויבים.
דקירת המוות
נרכש מ'כדור דקירת המוות' ברמה 160. הכישור הזה מאוד שימושי נגד אויבים בודדים. הוא עושה נזק גדול יותר מהכישור של הנשק אבל מרוקן יותר את הכוח סבל. בגרסאות שונות של המשחק דקירת המוות פוגע בכמה מטרות מול הלוחם האפל.
מכה מלאת תשוקה
נרכש מ'כדור מכה מלאת תשוקה' ברמה 170. הכישור הזה מאוד שימושי מול מספר אויבים. הוא עושה נזק גדול יותר משיסוע מסובב ויש לו טווח יותר גדול, אבל מרוקן יותר את הכוח סבל ויש לו זמן התקפה יותר איטי. שימושי נגד מפלצות משוריינות סביב הלוחם האפל.
שיפוד
נרכש מ'כדור השיפוד'. הכישור הזה עושה יותר נזק מהכישור של הנשק ויכול להיות משומש רק על חיית רכיבה וכשמשתמשים בנשק מסוג חנית.
סקיל פשיטה
הכישור הזה אפשרי כשרוכבים על דינורט. הוא עושה נזק גדול יותר מכישור השיפוד ויכולים להשתמש בו עם כל סוגי הנשקים.
אומץ לב מוגדל
נרכש מ'כדור אומץ לב מוגדל' ברמה 180. הכישור הזה הוא סוג של זעקת קרב שמגדילה את החיים המקסימלים שלך ושל חברי המפלגה שלך. ההגדלה מבוססת על החיים שלך ומוגדלת על ידי ניקוד האנרגיה שלך.
קומבו
אחד מהכישורים הכי טובים של הלוחם האפל. בשביל שיהיה אפשרי לעשות קומבו אתם צריכים לסיים את המשימה של מרלון. בשביל לבצע קומבו צריך לבצע 3 כישורים שונים בכל אופן. מהכישורים 'יכולת נשק', 'דקירת המוות', 'מכה מלאת תשוקה' ו'שיסוע מסובב' (דוגמא: 1. כישור הנשק; 2. שיסוע מסובב; 3. דקירת המוות). הקומבו עושה נזק גדול יותר מכל הכישורים שיש לכם ופוגע פעמיים, שעושה את הכישור הזה שלב סופי לרוב האויבים.