אמיוקיפדיה - מפות המשחק

מידע על מפות המשחק

לורנסיה:

לורנסיה היא מקום רחב הממוקם במרכז האמיו. לוחמים אפלים וקוסמים אפלים מתחילים את הקריירה פה. בעקבות גשמים כבדים עצים גבוהים ושיחים צמחו. זה מקום מותאם לציד להרפתקנים ברמות נמוכות (1-20).

map

הגבלת רמה: לוחמים אפלים וקוסמים אפלים נולדו במקום הזה. אם לילית רוצה ללכת ללורנסיה היא צריכה להיות מעל רמה 10.

מאפיינים: זה המקום שבו לוחמים אפלים וקוסמים אפלים מתחילים הרפתקה.

מפלצות: עכביש, דרקון זז, ליץ', לוחם שור, ענק, כלב ציד, לוחם שור מובחר, אביר שלד.

 

נוריה:

נוריה, הבית של ממלכת הפיות, היא מקום ענק עשוי עצים שממוקם בחלק הכי מזרחי ביבשת האמיו. במקור, נוריה הייתה מאוכלסת על ידי פיות בלבד, אבל אחר פלישת הקונדון לאמיו, חילופים בין אנשים הפכו ליותר נפוצים ואנשים שהתיישבו באזור הפכו ליותר מובהקים.

דמויות הפיה מתחילות את הקריירה שלהן בנוריה. המיקום של האזור עלול להראות זעיר אבל ישנה גישה מהים המזרחי ומהעיר אטלנס שנמצאת מתחת למים שזה משחק תפקיד משמעותי. גובלין הכאוס שיוצר חפצי כאוס וכנפים ע"י מערכת הכאוס הייחודית נמצא שם גם כן.

map

הגבלת רמה: ארץ הפיות. לוחמים אפלים וקוסמים אפלים צריכים להיות לפחות ברמה 10 בכדי לעבור לנוריה.

מאפיינים: המיקום ההתחלתי של דמויות הפיה. גובלין הכאוס ממוקם שם.

מפלצות: עקרב שרשרת, גובלין, גולם אבן, אגון, מפלצת יער, גובלין מובחר, צייד, מפלצת חיפושית.

 

דויאס:

דויאס היא מושלגת וממוקמת בצפון לורנסיה והיא מכוסה כולה בשלג. המפלצות שם יותר חזקות מאשר אלו בלורנסיה או בנוריה כך שרק הרפתקנים מעל רמה 15 יכולים להכנס לדויאס. ראש הגילדה אשר יוצר ומנהל גילדות ממוקם גם הוא בדויאס.

map

הגבלת רמה: רמה 15 לפחות נדרשת בכדי להכנס.

מאפיינים: משטח שלג שבו מסתובבות מפלצות חזקות. ראש הגילדות שמנהל גילדות ממוקם פה.

מפלצות: יטי, יטי מובחר, מלכת קרח, מתנקש, מפלצת קרח, תולעת, הומרד.

 

דאנג'ן:

דאנג'ן היא מערה אדירה ממוקמת בצפון מזרח לורנסיה. עם 3 שלבים בסה"כ, דאנג'ן היא ביתו של הגורגון, בהמה מפחידה אשר נמצאת שם ומחכה ברמה הנמוכה ביותר. הרבה הרפתקנים אמיצים נכנסו לדאנג'ן אבל כמה חזרו לספר על הסיפור שלהם. אם אתה אמיץ אז תיקח את הסיכון ותלך אבל היזהר, אבנים נזרקות שם ע"י החרדות המתגוררות שם.

map

הגבלת רמה: הרמה המינימלית היא 20 לקומה הראשונה, 40 בשביל השנייה ו50 בשביל השלישית.

מאפיינים: מערה מסובכת בעלת שלושה חלקים. מפלצות חזקות נמצאות פה.

מפלצות: רוח רפאים, לוחם אפל, קיקלופ, לרבה, קשת שלד, לוחם שלד מובחר, לוחם שלד, ליץ' רעם, עכביש גהינום, כלב ציד, שור מורעל, גורגון.

 

אטלנס:

אטלנס היא אחד הדברים היפים באוקיינוס, הפכה למאוכלסת ע"י אחת מהמפלצות החזקות ביותר של הקונדון, היידרה. היידרה מזמן מספר מפלצות ים בכדי להגן על המעבר לטרקן. אטלנס בחלק הדרומי של נוריה והיא לא לחלשים. האוצרות של אטלנס מוגנים ע"י היידרה מסיבה מסויימת.

map

הגבלת רמה: דמות רמה 60 ומעלה יכולה ללכת לאטלנס אבל חייבים להיות 70 ומעלה בכדי להשתגר לשם.

מאפיינים: דמויות עם כפפות רמה 5 ומעלה יכולים לשחות מהר יותר כשהם מתחרים באטלנס. הרפתקנים חזקים יכולים לאתגר את היידרה והצבא מפלצות הים שלו. מאחר ולא כולם ישרדו, אלו שכן הם מופלאים.

מפלצות: בהמוט, ופר, ולקירי, בהמוט נהדר, ולקירי כסוף, לטאת מלך והיידרה.

 

מגדל אבוד:

המגדל האבוד הוא מגדל עצום שממוקם בצפון יבשת האמיו. המגדל האבוד שימש פעם כמקדש, אבל אחרי בזיזתו של הקונדון, זה הפך להיות שממה מוחלטת. קונדון הקצה סוגים שונים של מפלצות איומות לכל קומה במגדל הזה. ברלוג, בהמה מגונה אשר ממוקמת בקומה העליונה אשר מניף חרמש מחכה לטרפו. ישנם מספר אבירים בארץ האמיו שיוכלו להתמודד מולו.

map

הגבלת רמה: דמויות מרמה 80 ומעלה יכולים להגיע למגדל האבוד אבל רק מעל רמה 90 אפשר להשתגר לשם. רמה 80 דורשה לקומה השנייה, 90 לשלישית, 100 לחמישית, 100 לשישית ו110 לשביעית.

מאפיינים: המעלה הגבוהה ביותר של קושי, החפצים והאוצרות הטובים ביותר, מקומות ציד מובחרים באופן אקראי להרפתקנים חזקים. רמות 90 ומעלה יכולים להשתגר למגדל האבוד.

מפלצות: שטן, פרת מוות, גורגון מוות, צל, צל מורעל, ברלוג, מכשף מקולל, לוחם מוות.

 

טרקן:

המדבר של האמיו, בטרקן נמצאים כמה מהמפלצות החזקות ביותר. רק כמה סטיות לטרקן בכדי לחפש את האוצר שמוגן ע"י זייקן ולוחם קרן המוות. השאריות של הרבה אבירים שהעזו לטייל בטרקן יכולות עדיין להראות שוכבות במדבר.

map

הגבלת רמה: דמויות מרמה 130 ומעלה יכולות להגיע למדבר של טרקן. דמויות מרמה 140 ומעלה יכולות להשתגר ישירות למדברות של טרקן.

מאפיינים: טרקן מחזיקה בכמה אוצרות נהדרים שמוגנים ע"י זייקן ולוחם קרן המוות.

מפלצות: מוטנט, זאב מדמם, גלגל ברזל, טנטלוס, לוחם קרן, זייקן, לוחם קרן המוות.

 

איכרוס:

החלקה שבשמיים, איכרוס היא אחת מהמפות הכי קשות ורק הרמות הגבוהות ביותר יכולות לשרוד שם. בכדי להיכנס למפה חייבים להיות עם כנפיים או עם חיית רכיבה. מוגנת ע"י הפניקס האפל, רק הצוותים החזקים ביותר בעלי סיכוי להגיע לסוף.

map

הגבלת רמה: דמויות מעלה רמה 180 יכולות להשתגר בעת רכיבה על חיה מעופפת או עם כנפיים, או ללכת ברמה 160 עם חיה מעופפת.

מאפיינים: אוצרות נהדרים מחכים לאלו שיהיו מסוגלים להביס את השומרים של השמיים.

מפלצות: אלקומות, מגה קרום, מלכת הגשם, דרקן, קרום אלפא, לוחם פנטום, דרקן נהדר, פניקס האפלה.